Značka DS a Jaroslav Svěcený pokračují ve spolupráci

Značka DS a Jaroslav Svěcený pokračují ve spolupráci

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený si v říjnu převzal klíčky od zbrusu nového modelu kompaktního prémiového SUV, DS 7 CROSSBACK.

Jaroslav je vášnivým řidičem a ročně najezdí kolem 70 000 km.

Jaroslav Svěcený – proslulý houslový virtuos, skladatel, popularizátor houslové hry, uznávaný znalec historie a stavby houslí, nositel Zlaté plakety prezidenta republiky je spokojeným uživatelem DS 7 CROSSBACK.

Nyní ho potkáme v elegantním perleťově bílém DS 7 CROSSBACK s motorem 2.0 BlueHDi o výkonu 180k, s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

„V autě je pro mne nejdůležitější absolutní komfort, protože opravdu najezdím spoustu kilometrů. A tím mám na mysli nejen komfort jízdní, ale třeba i akustický. Mám rád ticho i kvalitní poslech hudby. S DS 7 si v tomto směru skvěle rozumíme. Navíc jsem umělec, který se nebojí nových cest v hudbě a stejně tak mi neotřelý přístup a avantgardní styl vyhovuje i v prostředí, kterým se obklopuji a to je i moje auto, hlavně v interiéru si to opravdu užívám. Trávím v autě denně několik hodin. Myslím si, že jsem dobrý řidič, jezdím bez nehod, ale rád využívám i technologie, které život ve voze usnadňují. Zvykl jsem si velmi rychle na DS Connected Pilot, což je vlastně takový skoro autopilot, který se hodí do zácpy ve městě i na jízdu po dálnici a auto vede bezpečně po silnici, přibržďuje, zrychluje a drží ho v pruhu. A nově mohu teď využívat třeba i DS Park Pilot, který sám najde vhodné parkovací místo a auto bezpečně zaparkuje. To je už skoro sci-fi!“ říká Jaroslav Svěcený.

Jeho vůz je vybaven tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí, což umí perfektně díky systému odpružení DS Active Scan Suspension nebo nočnímu vidění DS Night Vision. Interiér ve stylu Opera, s černým čalouněním v kůži Nappa a prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a ventilovanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo hliníkové disky na 20-ti palcových kolech dotvářejí jedinečný charakter vozu a zpříjemňují jízdní zážitky. A nesmí chybět, stejně jako u předchozího vozu, špičkový Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory.

Datum zveřejnění

22.10.2019

Zdroj informací

DS AUTOMOBILES

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3027 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál