Interaction třetí nejlepší a zároveň NEJODPOVĚDNĚJŠÍ FIRMA soutěže FIRMA ROKU 2019 za Středočeský kraj

Interaction třetí nejlepší a zároveň NEJODPOVĚDNĚJŠÍ FIRMA  soutěže FIRMA ROKU 2019 za Středočeský kraj

V letošním roce se rozhodla společnost obhájit své umístění mezi finalisty Středočeského kraje soutěže FIRMA ROKU a výsledek předčil očekávání. Do soutěže se každým rokem hlásí přes 6500 firem a živnostníků, a proto probojovat se do finále krajského kola, je velký úspěch. V tomto roce se společnost Interaction navíc stala třetí nejlepší a zároveň nejodpovědnější FIRMOU.

Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.

Zájemci o účast v soutěži Firma roku 2019 odpovídají na otázky, které charakterizují jejich firemní podnikání a také popisují svůj podnikatelský příběh. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem.

V každém kraji se vyhlašuje vítěz kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2019. Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. Ve Středočeském kraji společně vyhlásily jako nejodpovědnější společnost Interaction, s. r. o.

„Porota ocenila zejména širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a možnost dalšího vzdělávání v oboru. Společnost dlouhodobě patří mezi organizace, které významně podporují sociální, kulturní a sportovní projekty. Mimo jiné, podpořili například i Mistrovství republiky handicapovaných dětí v paravoltiži, chráněnou dílnu Letohrádek, dětské domovy a projekt Dobrý skutek zaměřený na podporu dětí s autismem. V minulosti spolupracovali s Ministerstvem životního prostředí při tvorbě legislativy v oblasti zákona o ochraně ovzduší a emisích VOC (těkavé organické látky),“ okomentovala volbu Adriana Dergam, ředitelka korporátní komunikace a společenské odpovědnosti, Vodafone Czech Republic.

Velice si tohoto umístění vážíme a motivuje nás to jít kupředu a být lepšími i z hlediska odpovědnosti vůči okolí a veřejnosti.

Datum zveřejnění

25.10.2019

Zdroj informací

INTERACTION s.r.o.

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.5484 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál