Kalendáře ZETOR na rok 2020 jsou již v prodeji

Kalendáře ZETOR na rok 2020 jsou již v prodeji

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. uvedla do prodeje kalendář na rok 2020. Letos se však rozhodla zcela změnit koncept kalendáře a zapojila do výroby své zákazníky a fanoušky. Cílem bylo vytvořit společnými silami kalendář zobrazující traktory při běžných činnostech a v přirozeném prostředí – přímo u zákazníků a fanoušků značky ZETOR.

V červenci proto vyhlásila soutěž, na jejímž základě zasílali uživatelé traktorů ZETOR fotografie svých strojů. Ze stovek fotografií bylo nakonec vybráno 54 z nich na titulní stranu kalendáře. Absolutním vítězem se stala fotografie traktoru ZETOR FORTERRA 130 HD od paní Moniky Musilové z Hanácké zemědělské společnosti Jevíčko, konkrétně ze střediska živočišné výroby v obci Biskupice u Jevíčka. Právě tam se následně pořizovala fotografie pro měsíc říjen. Většina zbývajících fotografií v kalendáři pak vznikala u zákazníků v České republice a na Slovensku.

„Cílem projektu bylo zapojit do kalendáře na příští rok naše zákazníky a fanoušky, pro které je kalendář zároveň primárně určen. Potěšilo nás, jak velký zájem soutěž vyvolala, a děkujeme všem za zaslané fotografie. Prostor v kalendáři je však omezený, a tak jsme se pokusili vybrat od každého trochu,“ vysvětluje Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Datum zveřejnění

2.11.2019

Zdroj informací

ZETOR TRACTORS a.s.

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3824 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál