Značka DS partnerem Festivalu francouzského filmu 2019

Značka DS partnerem Festivalu francouzského filmu 2019

Značka DS se již podruhé stala partnerem Festivalu francouzského filmu v ČR. Letošní už 22. ročník proběhne ve dnech 20. až 27. listopadu v Praze, 21. až 27. listopadu v Ostravě a v Českých Budějovicích, 24. až 28. listopadu v Hradci Králové a 24. listopadu až 1. prosince v Brně.

Festival francouzského filmu je filmová přehlídka, která představuje co nejširšímu českému obecenstvu to nejlepší z francouzské produkce. Projekce se budou odehrávat v Praze v sálech kin Světozor, Lucerna, Kino 35 (Francouzský institut v Praze) a v Edison Filmhub. Češi i Francouzi mají rádi humor, komedie, detektivky i milostné příběhy. A všechny tyto žánry se budou linout letošním ročníkem Festivalu.

Pro slavnostní večer Festivalu se značkou DS byl vybrán nejnovější film světoznámého režiséra Claudea Lelouche NEJLEPŠÍ LÉTA JEDNOHO ŽIVOTA. Film završuje milostný opus MUŽ A ŽENA (1966) a MUŽ A ŽENA PO 20 LETECH (1986) s hvězdnými herci Jean-Louis Trintignantem a Anouk Aimée.

Kromě úvodního filmu Festivalu Tenkrát podruhé od Nicolase Bedose o Victorovi, rozčarovaném šedesátníkovi, který chce znovu zažít nejdůležitější týden svého života, kdy před čtyřiceti lety potkal svou velkou lásku, bude na festivalu uvedeno několik filmových předpremiér, např.: Portrét dívky v plamenech od Céline Sciamma , Slitování od Arnaud Desplechin, Loni v Marienbadu od Alain Resnais, Bílá jako padlý sníh od Anne Fontaine, Bezstarostná dívka od Rebecca Zlotowski a Yao od Philippe Godeau.

Značka DS ztvárňuje roli oficiálního dopravce a sponzora této kulturní události.

Datum zveřejnění

12.11.2019

Zdroj informací

DS Automobiles

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.3991 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál