CEO Citroën Linda Jackson předala českému zastoupení značky titul Importér roku 2018

CEO Citroën Linda Jackson předala českému zastoupení značky titul Importér roku 2018

Během jednodenní návštěvy v Praze, která se uskutečnila v pátek 15. listopadu, předala Generální ředitelka Citroën, paní Linda Jackson, českému zastoupení značky speciální ocenění pro nejlepšího importéra Citroën za rok 2018 – Citroën Best Importer Award 2018.

Toto ocenění se udílí za výborný výkon ve třech oblastech: obchodní výsledky v prodeji nových vozů, výsledky ve studii kvality služeb zákazníkům jak při prodeji vozu, tak při jeho servisování a výkon v oblasti náhradních dílů.

Cenu z rukou CEO Citroën paní Lindy Jackson převzali ředitel českého zastoupení pan František Neuman společně s ředitelem skupiny Emil Frey pro Střední Evropu Olivierem Parrym za účasti všech zaměstnanců společnosti C Automobil Import, která v ČR spadá do skupiny Emil Frey Group.

„Za Vaši práci pro značku Vám patří veliký dík. Více než kdy jindy věřím, že pozvednete Citroën na nejvyšší úroveň,“ uvedla při předávání Linda Jackson. „Můžete se při tom spolehnout, že Vám budeme nabízet stále atraktivnější produkty a služby pro Vaše zákazníky.“

„Je nám velkou ctí tuto značku reprezentovat a věřím, že toto ocenění pro nás bude znamenat motivaci a nakopnutí k ještě lepším výkonům. Mé pocity jsou o to silnější, že cenu přebíráme v roce, kdy si v rámci významného výročí připomínáme silnou historii, která se ke značce Citroën váže,“ komentoval udělení ocenění František Neuman.

„Mottem společnosti Emil Frey je „péče o zákazníka“. My to naplňujeme tím, že se snažíme zákazníkům poskytovat ty nejkvalitnější služby. Věřím, že toto ocenění je odrazem našeho dlouhodobého systematickému přístupu ke kvalitě, kdy se snažíme naše partnery motivovat ke zlepšování standardů a poskytovat tak profesionální a kvalitní služby za férové ceny,“ dodal Olivier Parry.

Datum zveřejnění

18.11.2019

Zdroj informací

Citroën

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.319 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál