BMW Black Friday

BMW Black Friday

V rámci speciální akce BMW Black Friday bude možné pořídit nové vozy BMW, automobily MINI a motocykly BMW Motorrad za mimořádných podmínek. Výhodněji než kdykoliv předtím. Strhující nabídky jsou připraveny u BMW a MINI Autorizovaných Dealerů od 29. 11. do 2. 12. 2019.

Tradice Black Friday sahá do 50. let v USA a stala se synonymem extra zvýhodněných nákupů pro zákazníky. V letošním roce se BMW Group rozhodla právě při této příležitosti vyprodat své sklady a připravila strhující nabídky na nové automobily BMW a MINI, a současně i motocykly BMW Motorrad. Speciální prodejní akce BMW Black Friday proběhne u všech BMW a MINI Autorizovaných Dealerů již o tomto víkendu, přesněji řečeno o prodlouženém víkendu od 29. 11. do 2. 12. 2019.

Ve všech showroomech BMW Group v České republice budou vystaveny především skladové vozy spadající do akce BMW Black Friday, které budou nabízeny za speciálních podmínek. Kromě samotných automobilů a motocyklů budou připraveny také zvýhodněné nabídky na vybrané příslušenství a speciální úrokové sazby produktů BMW Financial Services.

BMW Black Friday. Výprodej skladových vozů. 29. 11.–2. 12. 2019.

Datum zveřejnění

27.11.2019

Zdroj informací

BMW Group

Fotogalerie

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Facebook

Výběr jazyka

Page generated in 0.4201 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál